Porównaj składki z Warta »

OC w WARTA

Jak każde towarzystwo ubezpieczeniowe tak i Warta posiada w swojej ofercie ubezpieczenle OC. Wydawać by się mogło, że każde polisy są identyczne i niczym się nie różnią. W tym przypadku jednak jest inaczej. Warta nie jest takie samo jak w innych towarzystwach ubezpieczeniowych, jeżeli chodzi o korzyści klienta. Warta zaoferuje Ci znacznie więcej niż dobry marketing jak w przypadku firm direct.

Kto powinien posiadać ubezpieczenle OC Warta?

Każdy pojazd mechaniczny oraz pojazdy historyczne powinny posiadać polisę jeżeli poruszają się po drogach publicznych. Do takich pojazdów zaliczamy miedzy innymi:

  • Samochody osobowe
  • Samochody ciężarowe
  • Ciągniki rolnicze
  • Motorowery
  • Wolnobieżne maszyny
  • Zabytkowe pojazdy (pojazdy mające ponad 40 lat, wpisane do inwentarza muzealiów lub uznawane za unikat gdy mają ponad 25 lat)

Każdy pojazd powinien zostać ubezpieczony, nie ma różnicy kto spowoduje wypadek, jeżeli pojazd posiadał ubezpieczenle OC WARTA to świadczenie wypłaci ubezpieczyciel. Bardzo ważne jest aby każdy pojazd mogący spowodować kolizję z innym pojazdem lub osobami posiadał ważne oc. Brak takiej umowy obciąża sprawcę wszelkimi kosztami związanymi ze zdarzeniem.

Jakie są warunki ubezpieczenla?

Polisa w Warcie zwalnia nas z odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku wypadku, który spowodowaliśmy i są dowody na to, że jesteśmy sprawcami. Jeżeli nie złamiemy zasad to ubezpieczyciel pokryje za nas koszty szkód zarówno na osobach (uszczerbek na zdrowiu, leczenie) jak i na mieniu (naprawa pojazdu), do określonych w ustawie z 2003 roku mówiącej o ubezpieczenlach obowiązkowych.

Kiedy ubezpieczyciel odmówi wypłaty odszkodowania dla poszkodowanych i obciąży tymi kosztami sprawcę? Najczęstsza opisywana sytuacja to prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Istnieje także wiele innych wyłączeń odpowiedzialności o których warto przeczytać w ogólnych warunkach ubezpieczenla.

Jaka składki w Warcie?

Składka ubezpieczenla 0C w Warta jest obliczana podobnie jak w innych towarzystwach ubezpieczeniowych. I choć może wydawać się to bardzo skomplikowanym procesem, to wystarczy skorzystać z kalkulatora 0C aby łatwo i przyjemnie przebrnąć przez ten proces i porównać wysokość składki 0C w Warta z innymi ubezpieczycielami. Oblicz składki przez kalkulator

Wyjątkowa oferta

Każdy kto kupi polisę w Warta dodatkowo, zupełnie za darmo otrzyma Warta MOTO-ASSISTANCE w wersji standardowej, która zapewni między innymi pomoc w razie zdarzenia i niemożności kontynuowania dalszej jazdy (holowanie pojazdu).

Dodatkowe informacje

Pełne OC + AC
już od 574 pln

Axa Kalkulator
Axa
Axa


Polecamy: 9 na 10 kierowców wybiera Axa