Oblicz składkę Link4 »

OC w LINK4

LINK4 jest w Polsce pionierem sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych typu Direct. Oznacza to, że zapoczątkowało ono kanały sprzedaży inne niż sieć agentów. LINK4 jako pierwsze w Polsce zdecydowało się na sprzedaż poprzez telefon czy Internet. Co aktualnie ma do zaoferowania nam w tym zakresie

LINK4 przypomina, że ubezpieczenle oc ma obowiązek zawrzeć każdy posiadacz pojazdu (auta)  w Polsce. Jeśli zostałeś właścicielem pojazdu, które zamierzasz zarejestrować w Polsce, wówczas powinieneś dokonać zakupu polisy ubezpieczenla 0C LINK4 (przykładowo) najpóźniej do dnia rejestracji. Inaczej rzecz biorąc ubezpieczenle 0C musisz mieć wykupione cały czas, gdyż jest ono obowiązkowe. Reguluje to ustawa o ubezpieczenlach obowiązkowych i funduszu gwarancyjnym z dnia 22 Maja 2003 roku. Jeśli jesteś pojazdem samochodu historycznego lub wolnobieżnego wówczas przed wyjechaniem na drogę publiczną.

Ubezpieczenie w Link4 gwarantuje pokrywanie szkód finansowych, majątkowych i osobowych, wyrządzonym osobom trzecim przez Ciebie lub kogoś kierującego Twoim pojazdem, w różnych sytuacjach drogowych: poruszania się nim, wsiadania i wysiadania, załadowywania i rozładowywania, ciągnięcia przyczepy, holowania innego auta, a także postoju. W razie postępowania sądowego, jeśli będzie ono konieczne w celu wyjaśnienia okoliczności wypadku i Ty okażesz się jego winowajcą.

Jeśli wybierasz się za granicę wówczas warto sprawdzić, czy w danym kraju nie jest potrzebna Zielona Karta. Kupując polisę otrzymujesz bezpłatną Zieloną Kartę, czyli rodzaj międzynarodowego ubezpieczenla , które jest wymagane w niektórych państwach Europy.

Potwierdzeniem twojej umowy jest wygodny certyfikat (mały, zgrabny), honorowany przez policję. Można go wozić ze sobą zamiast całej policji.

Co daje dodatkowo ubezpieczenle 0C w link4?

W ramach tego świadczenia otrzymujesz:

 • ochronę majątku w razie szkód wyrządzonych osobom trzecim przez Ciebie lub osoby kierujące twoim pojazdem powstałych podczas wypadku lub zdarzenia drogowego ( ruchu/postoju pojazdu, wysiadania/wsiadania, rozładowywania/załadowywania, ciągnięcia przyczep, holowania innego pojazdu)
 • Zieloną Kartę – bezpłatni chroni Cię od odpowiedzialności cywilnej poza granicami RP
 • zwrot kosztów postępowania sądowego, jeżeli zajdzie tylko konieczność jego przeprowadzenia w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia drogowego.
 • usługi dodatkowe: Program Pomocy 24 oraz Informację Prawną 24, oczywiście bezpłatnie.
 • certyfikat który możesz wozić ze sobą zamiast polisy 0C (certyfikat jest honorowany przez policję)

W ramach Programu Pomocy 24 otrzymujesz:

 • Poradę telefoniczną jak postępować w sytuacji której się znalazłeś oraz jak udzielić pierwszą pomoc poszkodowanym w wypadku
 • w razie potrzeby obecność przedstawiciela Link4 na miejscu wypadku, który pomoże Ci w zaistniałej sytuacji
 • możliwość naprawy pojazdu na miejscu zdarzenia o kwocie do wysokości 200 zł lub bezpłatne holowanie pojazdu do warsztatu
 • możliwość przekazania informacji o wypadku osobie wskazanej przez Ciebie

W ramach Informacji Prawnej 24 otrzymujesz:

 • dostęp do infolinii prawnej Link4, gdzie specjalista udzieli Ci wszelkich porad dotyczących:zasad zgłaszania i likwidacji szkód, postępowania w kwestiach spornych, zawierania umowy kupna/sprzedaży pojazdu, kredytu, spadku, przenoszenia prawa własności
 • dostęp do wzorów on-line umów cywilnoprawnych oraz aktów prawnych związanych z posiadaniem i użytkowaniem pojazdów
 • teleadresowe informacje prokuratur, sądów oraz kancelarii prawnych na terenie całej Polski
 • schemat postępowania wraz oraz pełną dokumentację w przypadku gdy chcesz uzyskać rekompensatę własnej szkody spowodowanej przez innego kierowcę

Jak pomoże Ci Link4?

Doszło do wypadku/stłuczki na drodze której jesteś winien. Zadzwoń z miejsca wypadku do LINK4 pod bardzo łatwy numer do zapamiętania (22) 444 44 44 , a otrzymasz poradę jak się zachować w takiej sytuacji, w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy ofiarom wypadku i co zrobić aby wszystko odbyło się zgodnie z prawem. Jeśli zaistnieje potrzeba przedstawiciel Link4 znajdzie się na miejscu zdarzenia drogowego w ciągu 30 min i osobiście zajmie się twoją sprawą. Towarzystwo ubezpieczeniowe Link4 wypłaci odszkodowanie osobie pokrzywdzonej z Twojej winy w wypadku/zdarzeniu drogowym.

Jak uzyskać ochronę w Link4?

Należy wykupić ubezpieczenle 0C w Link4 najpóźniej do dnia rejestracji pojazdu. Zakupu polisy możesz dokonań on-line, w tym celu musisz wypełnić wniosek, możesz też zamówić rozmowę telefoniczna z konsultantem Link4 lub zadzwonić pod bezpłatny numer (22) 444 44 44.

Dlaczego warto wybrać Link4?

Ponieważ jest to najtańsza oferta na rynku! Ponadto w ramach polisy 0C Link4 oferuje Ci natychmiastową pomoc w trudnych sytuacjach drogowych. Wystarczy że zadzwonisz pod numer (22) 444 44 44 a doradca Link4 udzieli Ci porad jak należy postępować, w razie potrzeby doradca Link4 przyjedzie na miejsce zdarzenia i osobiście zajmie się Twoją sprawą.

Ubezpieczenie  jest dostępne także w pakiecie NOWY+ i pakiecie 4+
Pełne OC + AC
już od 574 pln

Axa Kalkulator
Axa
Axa


Polecamy: 9 na 10 kierowców wybiera Axa