Oblicz składkę Liberty Direct »

OC w LIBERTY DIRECT

documents/OWU_Liberty_www_.pdf Ogólne Warunki Ubezpieczenia w Liberty Direct

Ubezpieczenie OC Liberty Direct to ostatnio jedna z najatrakcyjniejszych ofert ubezpieczenla direct - przez internet i telefon. Firma Liberty oferuje atrakcyjne ceny - nawet do 30% tańsze w stosunku do innych ubezpieczycieli. Ten rodzaj ubezpieczeń jest w naszym kraju obowiązkowe dla każdego posiadacza pojazdu mechanicznego. Liberty Direct oferuje go dla osób fizycznych i prawnych, jednostek organizacyjnych, które nie posiadają osobowości prawnej. Liberty Direct kieruje także do banków, które przywłaszczają pojazdy na podstawie specjalnej umowy.

Dzięki temu produktowi, osoba, która wyrządzi szkody na mieniu lub na osobie (trwałe uszczerbek na zdrowiu) nie będzie ponosiła finansowej odpowiedzialności za ich pokrycie.

Wszystkie dane dotyczące obowiązkowych polis są zawarte w ustawie z dnia 22 maja 2003 roku, zarówno sumy ubezpieczenla (które opiewają na kilkumilionowe kwoty), warunki zawierania umowy, a także niektóre z wyłączeń.

Składka ubezpieczenla w Liberty Direct.

Jeśli poszukujesz tańszego ubezpieczenla, wówczas warto wyliczyć stawki ubezpieczenla  w Liberty Direct. Ogromna liczba klientów jest zaskoczona niskimi stawkami na ubezpieczenle i profesjonalną ochroną ubezpieczeniową. Składka ubezpieczenla w Liberty Direct może być o wiele niższa niż u tradycyjnych firm ubezpieczeniowych. Chociaż ubezpieczyciel bierze wiele czynników pod uwagę przy wyliczeniu składki to proces jest łatwy. Najszybszą drogą do poznania dla nas i naszego pojazdu jest skorzystanie z   kalkulacji Liberty Direct.

Liberty Direct przy obliczaniu  bierze pod uwagę między innymi:

  • Markę, model i rok produkcji  pojazdu, który chcemy chronić
  • Pojemność silnika oraz rodzaj paliwa jakim jest zasilany.
  • Aktualny przebieg oraz uśredniony roczny przebieg.
  • Wiek oraz to ile lat klient posiada prawo jazdy, a także historię wcześniejszych polis.

Dlaczego oferta Liberty Direct jest warta uwagi?

  • Tańsza składka. Składka może być niższa nawet o trzydzieści procent niż u tradycyjnych ubezpieczycieli.
  • Atrakcyjny pakiet. Przy kupnie polisy otrzymujesz pakiet polisa Mini Assistance. Pakiet posada największe limity holowania obecnie dostępne na polski rynku ubezpieczeń. Poznaj również atrakcyjne ubezpieczenle AC w Liberty
  • Płatność w dowolnych ratach. Za polisę możemy zapłacić w dwóch, a nawet czterech ratach.
  • Bezproblemowe odszkodowania. Likwidacja szkód jest niezwykle profesjonalna i szybka.

Aby zaczerpnąć większej ilości informacji warto zajrzeć na stronę Liberty Direct w celu przejrzenia Ogólnych Warunków Ubezpieczenia jakie przygotował ten ubezpieczyciel.

Zobacz również

Pełne OC + AC
już od 574 pln

Axa Kalkulator
Axa
Axa


Polecamy: 9 na 10 kierowców wybiera Axa