Porównaj składki z Generali »

OC w GENERALI

Każdy kierowca poruszający się pojazdem mechanicznym po polskich drogach jest zobowiązany do posiadania ubezpieczenla OC. Wymóg ten jest określony ustawą z 22 maja 2003 roku, która mówi o obowiązkowych ubezpieczenlach odpowiedzialności cywilnej.


Co daje umowa ubezpieczeń w Generali?

Ubezpieczenie obowiązkowe nie daje zbyt dużego pola do popisu ubezpieczycielom ponieważ większość aspektów dotyczących tego produktu jest uwarunkowana we wcześniej wspomnianej ustawie o ubezpieczenlach.

  • Przede wszystkim ochrona przed finansową odpowiedzialnością za wyrządzone szkody osobom trzecim.
  • Niezwykle konkurencyjne ceny ochrony 0C w porównaniu do innych ubezpieczycieli.
  • Standardowe zniżki oraz dodatkowe, za bezszkodową historię klienta w Generali w przypadku kontynuacji ubezpieczenla 0C.

Jak obliczana jest składka w Generali?

Ubezpieczyciel obliczając składkę za oc Generali będzie wymagał do klienta sporej ilości danych. Również sami możemy obliczyć przybliżoną wartość składki dla naszego pojazdu, wystarczy skorzystać z kalkulatora umów Generali.

Informacje potrzebne do wyliczenia składki wartości w Generali:

  • Marka, model oraz wersja ubezpieczanego pojazdu.
  • Rok produkcji oraz rodzaj paliwa jakim zasilany jest pojazd ubezpieczany.
  • Aktualny przebieg, przeznaczenie oraz datę pierwszej rejestracji pojazdu, który ma być ubezpieczony.
  • Informacje odnośnie przebiegu historii ubezpieczenla w celu ustalenia zniżek.

Jak kupić polisę w Generali?

Kupić ubezpieczenle w Generali możemy na kilka sposobów. Możemy telefonicznie zamówić kontakt z Agentem Ubezpieczeniowym Generali, wystarczy zadzwonić na numer: 0 801 343 343 lub 022 543 0 543. Innym sposobem jest wizyta w najbliższym oddziale Generali lub w jednej z agencji, która w ofercie posiada ubezpieczenla Towarzystwa Ubezpieczeniowego Generali. Ostatnią opcją jest kupno przez Internet, gdzie samodzielnie dokonamy obliczeń, wprowadzimy wszystkie niezbędne dane oraz będziemy mogli zapłacić składkę. Więcej na stronie internetowej Generali Direct.

Pełne OC + AC
już od 574 pln

Axa Kalkulator
Axa
Axa


Polecamy: 9 na 10 kierowców wybiera Axa