Axa Direct. Sprawdź ile zapłacisz za OC AC! »

OC w AXA

 Ubezpieczenie OC jest ubezpieczenlem obowiązkowym. Każdy właściciel pojazdu mechanicznego powinien posiadać takie ubezpieczenle, a podczas kontroli legitymować się dokumentem potwierdzającym zakup takiej polisy. Chroni Cię przed konsekwencjami finansowymi szkód wyrządzonych osobom trzecim w trakcie zdarzenia, którego Ty jesteś sprawcą. Obowiązkowe ubezpieczenla są regulowane przez ustawę z dnia 22 Maja 2003 roku o Ubezpieczeniach obowiązkowych i ubezpieczeniowym funduszu gwarancyjnym.

Każde towarzystwo ubezpieczeniowe stara się jak najbardziej uatrakcyjnić ofertę podstawową dla ubezpieczenla oc, gdyż każda firma pragnie w swoim interesie przyciągnąć jak najwięcej klientów. Jak więc wygląda atrakcyjna oferta Axa?

 Axa Direct do wykupienia swojego produktu: ubezpieczen obowiązkowych w Axa. Oprócz atrakcyjnych niskich cen do podstawowego ubezpieczenla otrzymamy pakiet Zielona Karta Axa. Jest ona niezbędna do podróżowania po krajach całej Europy. Zielona karta Axa obejmuje szkody związane z ruchem pojazdu wyrządzaone osobom trzecim poza granicami Polski. Zielona Karta jest wymagana w kilku krajach: Albania, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Iran, Izrael, Macedonia, Maroko, Mołdawia, Serbia, Czarnogóra, Tunezja, Turcja, Ukraina.

Do pakietu  w Axa otrzymasz dodatkowo podstawowy pakiet Assistance Baza.W razie wypadku lub potrzeby, możesz zadzwonić i uzyskać pomoc informacyjną lub serwisową na terenie całej Polski. Konsultanci Axa telefonicznie poinformują Cię o postępowaniu w razie wypadku, sposobie zgłaszania szkody, sieci usług pomocy drogowej, wypożyczalniach samochodów, hotelach, stacjach paliw oraz sieci warsztatów – partnerskich oraz autoryzowanych

Co otrzymamy dodatkowo wykupując ubezpieczenle w Axa Direct?

Jedną z dodatkowych opcji jest możłiwość ubezpieczenla pojazdu od zniszczenia pojazdu wskutek pożaru i od kradzieży (P-KR). Jest to specjalna oferta dla osób, które nie zdecydowały się na zakup ubezpieczenla autocasco w Axa Direct. Możesz dzięki temu pakietowi zwiększyć ochronę pojazdu od skutków pożaru i kradzieży.

Jedną z wartościowych opcji dodatkowych jest zabezpieczenie szyb w pojeździe. Pakiet szyby pozwala na wymianie szyb w samochodzie w wyniku uszkodzenia, rozbicia, bez utraty zniżek na oc i ac.

Jeśli zwykły Assistance Baza jest możliwy do rozszerzenia nawet w zwykłym pakiecie 0C w AXA. Ubezpieczenie Assistance Midi to wariant dodatkowy który zapewnia natychmiastową pomoc   pomoc na terenie całej Polski w takich sytuacjach jak: awaria, wypadek, kradzież twojego auta. Dodatkowo w ramach usługi Axa Direct oferuje wymianę koła, holowanie bądź naprawę auta na miejscu, pomoc w otwarciu pojazdu (awaryjne otwieranie pojazdu), wynajem auta zastępczego w razie wypadku lub kradzieży.


W pakiecie podstawowym  możemy również dodać NNW. Obejmuje ono ochroną ubezpieczeniową życie i zdrowie osoby kierującej samochodem podczas zdarzenia drogowego lub wypadku.Suma gwarancji ubezpieczenla wynosi aż 250 000 zł.

Assistance PUPIL - typ assistance oferowany praktycznie tylko przez Axa. Masz psa lub kota i lubisz z nim podróżować? Nigdy nie będziesz pewny czy w trakcie jazdy na wakacje, nie zdarzy się wypadek. Dzięki Assistance dla PUPIL'a, będziesz miał pewność, że pupil będzie w dobrych rękach. Otrzymasz informacje o hotelach dla zwierząt, punktach weterynaryjnych.

Warto więc sprawdzić wyliczenie składki w Axa Direct, bo jest to naprawdę atrakcyjna oferta.

Pełne OC + AC
już od 574 pln

Axa Kalkulator
Axa
Axa


Polecamy: 9 na 10 kierowców wybiera Axa