Porównaj składki z Uniqa »

Jak zgłosić szkodę w UNIQA

Podstawą do szybkiego otrzymania odszkodowania jest ścisła współpraca z ubezpieczycielem, a przede wszystkim szybkie zgłoszenie szkody. Tak więc jak zgłosić szkodę w Towarzystwie Ubezpieczeniowym UNIQA?

Ubezpieczyciel oferuje swoim klientom zgłaszanie szkody osobiście w jednym z wielu punktów znajdujących się w naszym kraju. Na stronie internetowej znajdziemy dokładne adresy każdego z punktów obsługi klienta. Znajdziemy tam także numery telefonów, faxów oraz adresy skrzynek Email punktów obsługi klienta.

Szkodę można zgłosić również telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu 0801 597 597 lub 42 66 66 500. Centrum Alarmowe jest czynne przez siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Towarzystwo Ubezpieczeniowe UNIQA jak większość ubezpieczycieli umożliwia zgłoszenie szkody przez Internet. Jest to jeden z najwygodniejszych sposobów zgłaszania szkody.

Formularze do zgłoszenia szkody i warsztaty naprawcze.

Na stronie internetowej Towarzystwa Ubezpieczeniowego UNIQA znajdziemy wszelkiego rodzaju formularze, które przydadzą się nam nie tylko po wypadku do zgłoszenia szkody ale także takie formularze, które warto mieć zawsze przy sobie prowadząc pojazd.

Również na stronie internetowej UNIQA możemy znaleźć listę warsztatów współpracujących z ubezpieczycielem. Łatwo i szybko można sprawdzić czy w pobliżu miejsca zamieszkania jest autoryzowany warsztat naprawy.

Jeżeli nadal masz jakiekolwiek wątpliwości odnośnie zgłaszania szkód wystarczy że zadzwonisz pod numer 0801 597 597 i przedstawisz konsultantowi swój problem. Ubezpieczyciel gwarantuje bezzwłoczną i profesjonalną pomoc w zakresie zgłaszania szkód.
Pełne OC + AC
już od 574 pln

Axa Kalkulator
Axa
Axa


Polecamy: 9 na 10 kierowców wybiera Axa