Wyłoniono najlepsze OC na rynku

i/a___________________________________________________________________________________________.jpg

Z inicjatywy Polskiej Izby Motoryzacji powstał raport przedstawiający najbardziej atrakcyjne oferty ubezpieczenia OC, jakie obecnie funkcjonują na rynku. Zestawienie odnosi się nie tylko do ceny, ale też do innych aspektów mających wpływ na satysfakcję klienta. Która firma okazała się zwycięska?

Polska Izba Motoryzacji przejrzała dokładnie 22 różne oferty, uwzględniając zarówno cenę, jak i wszelkiego rodzaju dodatki mające przekonać klientów do danej firmy, za które nie trzeba uiszczać ponadprogramowych opłat. Zwycięzcą okazało się LINK4 – towarzystwo zapewniające takie usługi jak naprawa i holowanie auta, wymiana ogumienia, udostępnienie samochodu zastępczego oraz Zieloną Kartę. Wszystkie te dodatkowe atrakcje są zawarte w cenie OC.

Drugie miejsce zajęła Aviva, która w cenie obowiązkowego OC oferuje holowanie i naprawę samochodu, Zieloną Kartę oraz pomoc informacyjną w razi zdarzenia drogowego. Na najniższym stopniu podium uplasowała się firma Gothaer (dawniej PTU), która wraz z ubezpieczeniem OC udostępnia usługi naprawy i holowania auta, samochodu zastępczego oraz transportu i leczenia zwierząt po wypadku.

Zestawienie zostało przygotowane na podstawie ogólnodostępnych informacji umieszczonych na stronach internetowych towarzystw ubezpieczeniowych, a także na bazie wywiadów z ich przedstawicielami.

Pełne OC + AC
już od 574 pln

Axa Kalkulator
Axa
Axa


Polecamy: 9 na 10 kierowców wybiera Axa